Partnercontent Opleidingen

Erkend EPB-verslaggever worden?

Sedert 2015 is een erkenningsregeling voor verslaggevers ingevoerd. Beschikken over het juiste diploma is nu niet meer voldoende om zich te kunnen registreren als verslaggever. Het werken als verslaggever vereist immers een gespecialiseerde vakkennis en opvolging van de energieprestatie- en ventilatiematerie. Hiertoe is door het VEKA een opleidingstraject van 96 uur vooropgesteld dat enkel door erkende opleidingsinstellingen mag gegeven worden.

ERKEND EPB-VERSLAGGEVER

Om erkend te worden als EPB-verslaggever moet men beschikken over een welbepaald diploma (bouw, architect, ingenieur, …).

We bieden deze opleiding in verschillende vormen aan. Deze opleiding kan zowel overdag als ’s avonds worden gevolgd. Tevens wordt de avondopleiding ook online aangeboden.

Klik hier voor meer details

Bent u reeds EPB-verslaggever of energiedeskundige en bent u nog op zoek naar permanente vorming?

EPB-VERSLAGGEVER

Ontdek hier onze opleidingen EPB

Ontdek hier onze opleidingen EPC

Alle opleidingen uit het overzicht komen allemaal in aanmerking voor minstens 2 uur permanente vorming.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
company corner

BV SKILLIANT

SPOORWEGSTRAAT 14, Brugge 8200
OpleidingenAanbieder technische opleidingenVolwassenonderwijsGrafisch nieuwsMedia & communicationLezers grafisch nieuwsLezers media & communication
Print Magazine

Recente Editie
27 januari 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine