Nieuwe softwaresuite voor Holmrekmeting met Gefran Sensormate QE1008-W

Via een app wordt het signaal van de Sensormate QE1008-W voor magnetische holmrekmeting draadloos ontvangen en via Bluetooth doorgestuurd naar een pc of mobiele apparaten zoals een smartphone of tablet. Daarmee voldoet het toestel aan de eisen van Industrie 4.0. De app heeft nieuwe functies voor datalogging en opslagprocessen. Door de flexibele instelling van de display kunnen dynamische metingen worden uitgevoerd, die kunnen worden geëxporteerd als gegevensbestand voor verdere verwerking en analyse.
Eventuele toekomstige updates kunnen snel worden doorgevoerd. Bovendien is op verzoek de aanmaak van klantspecifieke configuraties mogelijk.
Om ook gebruikers van eerdere modellen alle voordelen van het nieuwe systeem te bieden, zijn deze ontvanger en bijhorende software ook verkrijgbaar als upgradepakket.
